Ümraniye Masaj Salonu

0
1995

Tanem Spa’yla Vücudunuzu Yenileyin

 İstanbul’da yaşıyorsanız ve günün sonunda rahatlamak, stres atmak istiyorsanız ümraniye masaj salonu sizi bekliyor. Son derece konforlu ve ferah bir ortamda hem vücudunuz tazelenecek hem de kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

 İster klasik masaj yaptırın isterseniz aroma yağlarıyla terapi yaptırarak zararlı toksinlerden kurtulun. Güvenilir ve nezih bir ortamda profesyonel bir ekibin ellerine kendinizi bırakabilirsiniz.

Klasik Masajla Rahatlayın

 Tanem Spa’da yaptıracağınız klasik masajla bütün vücudunuz rahatlayacak, günün yorgunluğunu atacaksınız. Alanında uzman ve profesyonel personeller tarafından yapılan masajla dinlenmeniz ve gevşemeniz sağlanacaktır. İsterseniz aromatik masaj yağlarıyla vücudunuza zindelik ve dinçlik kazandırabilirsiniz.

 Vücudunuzu Toksinlerden Arındırın

 Zamanla vücudunuzda zararlı toksinler birikir ve ödemler oluşur. Tanem Spa, ümraniye masaj salonu olarak sizlere masajla beraber vücudunuzu yenileme hizmeti veriyor. Doğal aroma terapisinde, şifalı yağ masajlarıyla kan dolaşımınız artar. Özel masaj tekniğiyle birlikte vücutta bir gevşeme oluşur. Ter yoluyla vücudunuzdaki toksinler dışarı atılır. Vücuttaki kasılmalar ve içten gelen ağrılar bu masaj tekniğiyle ortadan kalkar ve rahatlama hissedersiniz.

 Cilt Bakımı

 Temiz, parlak ve gergin bir cilt için Tanem Spa’nın uzman elleri sizleri bekliyor. Sadece kadınlar değil, görünüşüne önem veren erkeklere de cilt bakımı hizmeti veriliyor. Her türlü cilde ayrı bir bakım teknikleri uygulanıyor. Özel bakım kürleri ve yağlarla cildiniz ışıl ışıl parlayacaktır.

 Düzenli olarak cilt bakımı yaptırdığınızda, kırışıklıklarınızın azaldığını, cildinizin toparlandığını, siyah noktaların kaybolduğunu göreceksiniz.

 Jakuzi Buhar

 Terleme yoluyla toksinlerden kurtulmak ve rahatlamak istiyorsanız jakuzi buhar banyosu tam size göredir. Normal sauna gibi sizi bunaltmaz ve nefesinizi kesmez. Doğal terlemeyle hem nefes alıp verişiniz düzelir hem de cildiniz temizlenir. Kan dolaşımınız hızlandığı için terleme oranınız artar ve toksinler dışarı atılır.

 Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyon şikayetiniz varsa jakuzi buhar banyosuna ihtiyacınız var demektir. Sıcak ortamda terleyerek, vücudunuzdaki soğuğu atmış olursunuz ve bronşlarınız açılır.

 Sudan Gelen Sağlık

 İlk çağlardan beri sular sağlık alanında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Tanem Spa ümraniye spa hizmetiyle suyun tedavi edici özellikleri kullanılarak müşterilere bedensel ve ruhsal bir sağlık sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here