Ümraniye masaj

0
206

Dingin Ve Gevşemiş Bir Vücut İçin  Farklı Terapi Seçenekleri

ümraniye masaj salonu

          Dünyanın her yerinde ilk çağlardan bu yana terapi ve çeşitleri  ilgi odağı olmuştur. Bu nedenledirki bir çok ülkenin özellikle uzakdoğu ülkelerinin kendine has masaj teknikleri ve çeşitleri vardır.Tüm masaj çeşitleri öncelikle dinlenme ve stres atma konusunu hedef almıştır. Bunun yanı sıra tedavi amaçlı yapılan medikal terapilerde vardır.

     Günümüzde tedavi amaçlı masajlar fizyoterapi merkezlerinde yapılmaktadır. Tedavi amacı gütmeden yapılan bazı masaj çeşitleri dinlendirdiği gibi bazı bölgelerdeki ağrıları azaltır hatta tamamen dindirirler. 

      Tanem Spa müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için özenle tasarlanmış bir mekandır. Elbette sadece mekan ile bitmeyen hazırlık sürecine profesyonel ekibi ile masajın kalite ve etkisini artırmayı amaçlamaktadır. Spa masajı ya da klasik masaj tercih edenlerin yanında jakuzi ile de hizmet veren firmanın çalışma saatleri de uzun olduğu için yoğun tempoda mesai saatleri içerisinde bu hizmetten yararlanamayanlar için büyük bir fırsat yaratılmıştır.

Donanımlı Ekip ile Masaj Etkisi

Ümraniye masaj salonu tarafından sunulan terapi işlemleri için www.tanemspa.com.tr adresinden iletişim bilgileri alınarak rezervasyon yaptırılır. Seans zamanı gelmeyen müşterilerin bekleme salonunda geçirecekleri zamanın önemini bilen firma bekleme alanları için bile ayrıca özenle tasarlanmıştır. Nezih bir salonda dinlenirken misafirlerine çeşitli ikramlar sunmaktadır. Aynı özen yine Ümraniye masaj salonu kullanıcıları içinde sunulmaktadır.

Özel teknikler ile yaşanan tüm stres ve sıkıntıyı bırakarak ayrılmalarını sağlayacak teknik bilgi ve beceri donanımlı ekip tarafından özenle uygulanmaktadır. Özellikle boyun, bel ya da sırt ağrıları olanlar için ağrı bölgelerini öncesinde masaj yapacak kişi ile paylaşarak daha etkili bir masaj deneyimi yaşayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here