TANEM SPA MASAJ SALONU

0
1715

Ne Sıklıkta Masaj Yaptırmalısınız?

Masaj yaptırmayı herkes sever. Ancak her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi masajın da fazlası vücudu alıştırdığı için zararlı olabilir.
Ümraniye masaj Tanem spa olarak ne sıklıkta masaj yaptırmanız gerektiği hakkında bilgi vermek istedik. Vücut yapınıza, çalışma durumunuza ve psikolojik etkilerinize bakarak masaj yaptırma sıklığını belirleyebilirsiniz.

 Bebek Bekliyorsanız İki Haftada Bir

 Hamileyken, kilo almanız muhtemeldir. Bu stresin büyük bir kısmı büyük eklemlerinizde, kalçalarınızda ve dizlerinizdedir. Ümraniye masaj salonunda yaptıracağınız bir masaj, bu basıncı hafifleterek, annelerin daha iyi uyumasına ve daha kolay hareket etmesine yardımcı olabilir. Seanslara başlamak için ilk üç aylık dönemden sonrayı beklemelisiniz.

 Uykusuzluk Çekiyorsanız Haftada Bir

 Masaj, vücudun dinlenme ve sindirim modunu elde etme şeklini etkiler. Bu nedenle, Ümraniye masaj salonunda yaptıracağınız bir masaj uykusuzluk problemlerinizi kökten bir şekilde çözebilir. Haftada kırk saatten fazla bir süre masa başında oturuyorsanız iki haftada bir veya aylık olarak masaj yaptırmalısınız. Kronik ağrı çekiyorsanız haftalık ya da iki haftada bir Ümraniye Tanem masaj salonunu ziyaret etmelisiniz. Depresyon ya da başka bir durumdan kaynaklanan psikolojik rahatsızlıklarla uğraşıyorsanız masaj salonunuzdaki görevliyle sürekli bir diyalog sürdürmelisiniz.

 Spor Masajını Denediniz Mi?

 Koşu bandında saatler sonra oluşan sıkı kas demetlerini gevşetecek olan spor masajı da Ümraniye masaj salonu bünyesinde veriliyor. Haftalık seanslar, belirli kas gruplarını hedefleyebilir. Bir kişi çok fazla bacak hareketi yapıyorsa, sıkı bir çalışmadan sonra toparlanmaya yardımcı olmak için o alana odaklanabiliyor. Ümraniye masaj salonu Tanem spastres için de birebir. Stres, iyi bir gece uykusunun, barsak sağlığınızın ve çok daha fazlasının nedenidir. Bu nedenle, stresli bir ortamda çalışıyorsanız masaj için haftada bir saat ayırmanın gelecekteki refahınıza sağlam bir yatırım olduğunu bilmelisiniz.

 Hem Fiziksel Hem Psikolojik Olarak Rahatlayın

 Masaj salonlarının fiziksel ve psikolojik yararları herkes tarafından biliniyor. Ümraniye spa Tanem Masajile günün tüm stresinden birkaç dakika içinde kurtulmanız mümkün hale geldi. İstediğiniz zaman tercih edebileceğiniz masaj seansları sayesinde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Dingin müzik ve hoş kokular eşliğinde hizmet veren Ümraniye spa sayesinde belirli bir süreliğine de olsa dış dünyadan tamamen kopacaksınız. Mutluluk hormonlarınız harekete geçecek ve kendinizi tamamen yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here