This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

Masajda Doğru Tercih: Tanem Spa

Masajda Doğru Tercih: Tanem Spa

Ümraniye Masaj salonunda sunulan masaj hizmetlerinin hiçbir zaman alanında uzman olmayan kimselere bırakılmaması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Buna ek olarak masaj hizmetlerinde deneyim ve bilginin çok önemli olduğunun da farkındayız. Ümraniye masaj hizmetimizde her zaman için personelimizi bu alanda en geniş bilgi seviyesi ve en engin deneyime sahip olanlar arasından tercih ediyoruz.

 İnsan vücudunda mevcut olan lenf bezleri ya da bazı kas grupları gibi hassas noktalar ya da insan vücudunda masaj sırasında söz konusu olabilecek sakatlanma riskleri de bu personelimiz sayesinde tamamen bertaraf ediliyor ve sizlere sadece gönül rahatlığı ile rahatlamak, sağlık bulmak kalıyor.


 Birden Fazla Masaj Seçeneğimiz ile Hizmetinizdeyiz

 Sizlere birden fazla masaj seçeneği sunuyoruz. Bunlardan bir tanesi de dünyaca ünlü olan spa masajı. Ümraniye spa masajı uygulaması gerçekleştiren masaj salonları arasında farkımızı görmek adına bir seans dahi yeterli oluyor. Spa masajında kullandığımız özel teknikler ve malzemeler, sizlere hayatınızda hiç tatmadığınız bir rahatlama sunmaya aday. Aynı zamanda bir diğer ünlü masaj tekniği olan Bali masajı ile de hizmetinizdeyiz.

Ümraniye Masaj Salonu Tanem Spa’da Hijyen Konusunda Tereddüde Asla Yer Yok

 Bizler hijyene en büyük önemi veren Ümraniye masaj salonu olarak da biliniyoruz. Her zaman için masaj odalarımızın hijyenik olmasına özen gösteriyoruz. Ne de olsa ancak bu şekilde sizlerin çok daha rahat bir ortamda masaj hizmeti almasını sağlıyoruz. Elbette her müşterimizden sonra odalarımızda yer alan takımlar da düzenli ve dikkatli bir şekilde değiştiriliyor.

 Bali masajında da uyguladığımız teknikleri vücudunuza zarar vermeyecek bir şekilde belirleyerek çalışıyoruz. Son olarak derin doku masajı ile klasik masaj da size rahatlık sunacak ve uzun vadeli sağlık verecek uygulamalarımız arasında yer alıyor. Hangi masaj türünün sizler için daha uygun olduğunu öğrenmek adına personelimiz sizlere destek olacaktır.  

Bizi Arayın